You are currently viewing Wolna Maska!

Wolna Maska!

Niesiemy w praktyczny sposób NADZIEJĘ!
Dzielimy się maseczkami z mieszkańcami Koszalina ZA DARMO! Każdy z nas obowiązkowo musi je nosić, a często jest problem aby takie maseczki pozyskać lub po prostu z trudnością będziemy patrzeć na kolejne koszty, które trzeba ponieść.

Wychodzimy na przeciw potrzebom!
Codziennie na Piłsudskiego 65 wisieć będą maseczki.
Zapas będzie na bieżąco uzupełniany. Zostaną one w tym miejscu przez cały dzień, by ktoś, kto potrzebuje, mógł skorzystać z tej formy obowiązkowego zabezpieczenia w walce z epidemią o każdej porze.

Materiał podarowała firma Ines z Sianowa. To dobrej jakości bawełna. Niektóre z maseczek mają wzory, inne są jednolite – każdy znajdzie coś dla siebie.

W szycie i przygotowanie projektu zaangażowało się wiele osób – członkowie Fundacji Zastopuj, ich rodziny i bliscy, podopieczni readaptacyjnego Domu Ojca oraz młodzieżowej grupy After.

Jeśli chcesz włączyć się w projekt, dostarczyć maseczki do maskomatu lub w inny sposób wesprzeć inicjatywę, zajrzyj na Piłsudskiego 65!
Zachęcamy chętne osoby, które mają do zaoferowania maseczki do przypinania ich!

Możesz się też skontaktować przez profile Fundacja Zastopuj i After na Facebooku.

WOLNA MASKA to akcja wsparcia poprzez organizowanie bezpłatnych maskomatów w różnych miastach Polski. Jej celem jest zanieść Polakom w praktyczny sposób nadzieję i … maseczkę szytą z miłością przez ludzi w całym kraju. Akcja organizowana jest przez Projekt G5.1 – ewangelikalny projekt pracy w młodym pokoleniu i nadzorowana konsultacjami medycznymi oraz prawnymi.